– Pracownicy

Baner IH PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Humanistycznego-  dr Izabela Rutkowska

tel. kom. 578 571 574

email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 9:00-11:00 i 13:00-14:00
Czwartek 10:00-12:00

Konsultacje:
W celu uzgodnienia godziny proszę o wcześniejszy kontakt

BMprof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

MKdr hab. Mikołaj Krasnodębski
email: m.krasnodebski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 9:30-10:15;
wtorek TP 18:35-19:20

MMdr hab. Marian Marcinkowski
email: m.marcinkowski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TNP 17:05-18:35

SLdr Sławomira Lisewska
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP: 13:00-13:45;
poniedziałek TNP: 14:45-15:30

ABdr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 13:00-14:30

JCdr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 16:15-17:00

KCdr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.pl

JHdr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 14:45-15:30

RKdr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 15:30-17:00

MFdr Maria Fudali – Pyszka
email: m.fudali-pyszka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 15:30-17:00;
poniedziałek TNP 13:30-15:00

EMdr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl

KMdr Katarzyna Miłek
email: k.milek@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 13:45-15:30

MNdr Mirosława Nyczaj – Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TP 13:30-14:15;
piątek TNP 15:15-16:00

AOdr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl

TPdr Teresa Panas
email: t.panas@pwsz.glogow.pl

JRdr Jakub Rawski
email: j.rawski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 17:05-17:45; poniedziałek TNP 18:35-19:20

MSdr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

ESdr Emilia Sokołowska
email: e.sokolowska@pwsz.glogow.pl

ASdr Anetta Soroka – Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TP 12:00-13:30

ASdr hab. Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl

SBmgr Sebastian Bendziński
email: s.bendzinski@pwsz.glogow.pl

ADmgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl

UDmgr Urszula Drozd
email: u.drozd@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 18:30-20:00

ASmgr Aneta Szymańska
email: a.szymanska@pwsz.glogow.pl

DMmgr Dariusz Mikołajewicz
email: d.mikolajewicz@pwsz.glogow.pl

GSmgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 13:30-14:15; poniedziałek TNP 15:15-16:00

EPmgr Ewa Pastor
email: pastor@pwsz.glogow.pl

TTmgr Tadeusz Trociński
email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

IKmgr Iwona Konecka
email: i.konecka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 10:15-11:00

MSmgr Monika Sagan
email: m.sagan@pwsz.glogow.pl

DSmgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl

MWmgr Michał Wnuk
email: m.wnuk@pwsz.glogow.pl

Back to top