– Pracownicy

Baner IH PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Humanistycznego-  dr Izabela Rutkowska

email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 8:00 – 10:00
Czwartek 10:00 – 12:00

Konsultacje dla studentów:
Czwartek TNP 14:00 – 15:30

dr Anna Ziółkowska – Zastępca Dyrektora Instytutu Humanistycznego

email: a.ziolkowska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Wtorek 10:00 – 12:00

Konsultacje dla studentów:
Wtorek TNP 15:30 – 17:00

BMprof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

MKdr hab. Mikołaj Krasnodębski
email: m.krasnodebski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TNP 15:30 – 17:00 (konsultacje online)

MMdr hab. Marian Marcinkowski
email: m.marcinkowski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TNP 18:40 – 20:10 (konsultacje online)

DNdr hab. Dominika Narożna
email: d.narozna@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

MNdr hab. Mirosława Nyczaj – Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TNP 18:40 – 20:10 (konsultacje online)

ASdr hab. Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

JCdr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TNP 17:05 – 18:35 (konsultacje online)

KCdr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

JHdr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

RKdr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TNP godz. 18:45 – 19:30 (stacjonarnie); czwartek TP godz. 20:15 – 21:00 (stacjonarnie)

MFdr Maria Fudali – Pyszka
email: m.fudali-pyszka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

JRdr Jakub Rawski
email: j.rawski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 18:40 – 19:25 (stacjonarnie); środa 19:00 – 19:45 (konsultacje online)

KMdr Katarzyna Miłek
email: k.milek@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

SLdr Sławomira Lisewska
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 14:00 – 14:45 (konsultacje online)

AOdr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

MSdr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 14:45 – 15:30 (konsultacje online)

ESdr Emilia Sokołowska
email: e.sokolowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 14:00 – 15:30 (konsultacje online)

KPdr Katarzyna Pulit-Binkowska
email: k.pulit-binkowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 14:00 – 15:30 (konsultacje online)

ASdr Anetta Soroka – Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TNP 14:00 – 15:30 (konsultacje online)

ABdr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TNP 13:45 – 15:15 (konsultacje online)

DNdr Dorota Niewiedział
email:

IKmgr Iwona Konecka
email: i.konecka@pwsz.glogow.pl

MWmgr Michał Wnuk
email: m.wnuk@pwsz.glogow.pl

MDmgr Marek Domagała
email:

KKmgr Karolina Kamińska
email: k.kaminska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

KPmgr Karina Pilch
email: k.pilch@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

DSmgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl

ADmgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

EPmgr Ewa Pastor
email: pastor@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TNP 12:00 – 13:30 (konsultacje online)

ASmgr Aneta Szymańska
email: a.szymanska@pwsz.glogow.pl

DMmgr Dariusz Mikołajewicz
email: d.mikolajewicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

GSmgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 14:45 – 15:30

Back to top