– Pracownicy

Baner IH PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Humanistycznego-  dr Izabela Rutkowska

tel. kom. 578 571 574

email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
wtorki 10:00 – 12:00
środy 13:00 – 15:00

Konsultacje dla studentów:
wtorki 12:00 – 13:30

ABprof. Andrzej Bator
email: a.bator@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środy TP 10:30 – 12:00

BMprof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

MKdr hab. Mikołaj Krasnodębski
email: m.krasnodebski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartki TNP 12:00 – 13:30

MMdr hab. Marian Marcinkowski
email: m.marcinkowski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 17:05 – 18:35

DNdr hab. Dominika Narożna
email: d.narozna@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środy TNP 11:45 – 13:15

MNdr hab. Mirosława Nyczaj – Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TP 14:00 – 15:30

ASdr hab. Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartki TP 14:00 – 15:30

JCdr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TP 17:05 – 18:35

KCdr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałki TP 17:00 – 18:30

JHdr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

RKdr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałki TP 18:45 – 19:30; wtorki TNP 18:45 – 19:30

MFdr Maria Fudali – Pyszka
email: m.fudali-pyszka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:35 – 17:05

JRdr Jakub Rawski
email: j.rawski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 18:40 – 19:25

KMdr Katarzyna Miłek
email: k.milek@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 14:45

SLdr Sławomira Lisewska
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 14:40 – 15:25

AOdr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TNP 15:30 – 17:00

MSdr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

ESdr Emilia Sokołowska
email: e.sokolowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środy TP 14:30 – 15:30; wtorki TNP 14:30 – 15:30

ASdr Anetta Soroka – Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TP 14:00 – 15:30

ABdr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorki TNP 12:00 – 13:30

DNdr Dorota Niewiedział
email:

KPdr Katarzyna Pulit-Binkowska
email:

AZdr Anna Ziółkowska
email:
Konsultacje: czwartki TP 14:00 – 15:30

MDmgr Marek Domagała
email:

KKmgr Karolina Kamińska
email: k.kaminska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środy TP 16:00 – 17:30

KPmgr Karina Pilch
email: k.pilch@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałki TNP 8:00 – 9:30

SBmgr Sebastian Bendziński
email: s.bendzinski@pwsz.glogow.pl

ADmgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 8:30 – 10:00

UDmgr Urszula Drozd
email: u.drozd@pwsz.glogow.pl

ASmgr Aneta Szymańska
email: a.szymanska@pwsz.glogow.pl

DMmgr Dariusz Mikołajewicz
email: d.mikolajewicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 18:40 – 19:25

GSmgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartki TP 18:40 – 19:25; poniedziałki TNP 14:45 – 15:30

EPmgr Ewa Pastor
email: pastor@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TP 12:00 – 13:30 (s. 201B)

TTmgr Tadeusz Trociński
email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

IKmgr Iwona Konecka
email: i.konecka@pwsz.glogow.pl

MSmgr Monika Sagan
email: m.sagan@pwsz.glogow.pl

DSmgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl

MWmgr Michał Wnuk
email: m.wnuk@pwsz.glogow.pl

Back to top