Wykładowcy

 

Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Sławomira Lisewska  

dr Sławomira Lisewska,
Dyrektor Instytutu Humanistycznego

tel. kom. 784 065 860
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl

Dyżur:

Środa  12:00 – 13:30
Czwartek  11:45 – 13:00

Konsultacje:

Czwartek   9:30 – 10:15
prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: w terminach zajęć na studiach niestacjonarnych 45 minut po zajęciach
dr hab. Mikołaj Krasnodębski
email: m.krasnodebski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 17:05-18:35
dr hab.Marian Marcinkowski

Konsultacje:
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.p

Konsultacje:
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 

 dr Maria Fudali – Pyszka

email:

Konsultacje:
dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Katarzyna Miłek
email:

Konsultacje:  

 

dr Mirosława Nyczaj-Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Teresa Panas

Konsultacje: w terminach zajęć na studiach niestacjonarnych 45 minut po zajęciach
dr Jakub Rawski
email: j.rawski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 

dr Izabella Rutkowska
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr E. Sokołowska
email:e.sokolowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Anetta Soroka-Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Sebastian Bendziński
email:

Konsultacje:
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Urszula Drozd
email: :u.drozd@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Aneta Szymańska

Konsultacje:
mgr Dariusz Mikołajewicz, mgr
email:

Konsultacje:
mgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Ewa Pastor
email:

Konsultacje:
mgr Tadeusz Trociński

email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: