Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Sławomira Lisewska  

dr Sławomira Lisewska,
Dyrektor Instytutu Humanistycznego

tel. kom. 784 065 860
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl

Dyżur:

Wtorek: 9.00 – 10.00
Środa: 9.00 – 10.00

Konsultacje:

Środa: 10.00 – 10.45

img_5737 prof. zw. dr hab. Paweł Czarnecki

Konsultacje:
email: p.czarnecki@pwsz.glogow.pl

 w terminach zjazdów 30 minut po zajęciach
prof. zw. dr hab. Eugeniusz Józefowski
email: jozefowski@pwsz.glogow.pl 
strona: http://jozefowski.com.pl/
Konsultacje:

 wtorek TNP 17:00-18:30
prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

 w terminach zjazdów 30 minut po zajęciach
dr hab. Aneta Majkowska, prof. nadzw. PWSZ
email: a.majkowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

 poniedziałek TP 10:30-12:00
dr hab. Tadeusz Mróz, prof. nadzw. PWSZ
email: t.mroz@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 poniedziałek TNP 13:45-15:15
dr hab. Krystyna Skurjat, prof. nadzw. PWSZ
email: k.skurjat@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

 poniedziałek TP  11:45-13:00
dr Wacław Adamiak
email: w.adamiak@pwsz.glogow.plKonsultacje:

piątek TP 15:15-16:45
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.plKonsultacje:

wtorek TP 12:00-13:30
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 poniedziałek 16:15-17:00
dr_krzysztof_czapla dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 czwartek g. 14:45-15:30
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]Konsultacje:

 czwartek 13:30-14:15
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 poniedziałek TP 7:45-8:30
studia  niestacjonarne 45 minut po zajęciach w niedziele
dr_ernest_magda dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

  dr Mirosława Nyczaj-Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:
dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 poniedziałek TNP  18:30-20:00
teresa_panas dr Teresa Panas

Konsultacje:

 poniedziałek TP 17:00-18:30
izabela_rutkowska dr Izabella Rutkowska
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

 środa TNP 8:30-10:00
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

 czwartek 9:30-10:15
dr Anetta Soroka-Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.plKonsultacje:

czwartek 11:45-12:30
dr Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.plKonsultacje:

piątek TP 7:45-8:30
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

środa TP 12:00-13:30
 urszula_drozd mgr Urszula Drozd
email: u.drozd@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:

 czwartek 18:35-19:20
mgr Iwona Krasicka

Konsultacje:

magdalena_marciniak mgr Magdalena Marciniak
email: m.marciniak@pwsz.glogow.plKonsultacje:

 środa 18:35-19:05
mgr Aleksandra Matusiak
email: a.matusiak@pwsz.glogow.plKonsultacje:

piątek TP 18:35-20:05
mgr M. Gertner

Konsultacje:

 wtorek 16:15-17:00
mgr G. Stawińska

Konsultacje:

 piątek 13:00-13:45
mgr P. Szymczak

Konsultacje:

 poniedziałek TP 18:40-20:10
mgr T. Trociński

Konsultacje:

środa TNP 17:35-20:10

 

mgr R. Brasse

Konsultacje:

 środa TP  12:30-14:00