Wykładowcy

 

dr Izabela Rutkowska – Dyrektor Instytutu Humanistycznego
tel. kom. 578 571 574
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 9:00-11:00 i 13:00-14:00
Czwartek 10:00-12:00

Konsultacje:
W celu uzgodnienia godziny proszę o wcześniejszy kontakt

 

prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl
dr hab. Mikołaj Krasnodębski
email: m.krasnodebski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 9:30-10:15; wtorek TP 18:35-19:20
dr hab. Marian Marcinkowski
email: m.marcinkowski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TNP 17:05-18:35
dr Sławomira Lisewska
email:s.lisewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP: 13:00-13:45; poniedziałek TNP: 14:45-15:30
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 13:00-14:30
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 16:15-17:00
dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.pl
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]
Konsultacje: czwartek 14:45-15:30
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 15:30-17:00
dr Maria Fudali – Pyszka
email: m.fudali-pyszka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 15:30-17:00; poniedziałek TNP 13:30-15:00
dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl
dr Katarzyna Miłek
email: k.milek@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 13:45-15:30
dr Mirosława Nyczaj – Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TP 13:30-14:15; piątek TNP 15:15-16:00
dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl
dr Teresa Panas
email: t.panas@pwsz.glogow.pl
dr Jakub Rawski
email: j.rawski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 17:05-17:45; poniedziałek TNP 18:35-19:20
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl
dr Emilia Sokołowska
email: e.sokolowska@pwsz.glogow.pl
dr Anetta Soroka – Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TP 12:00-13:30
dr hab. Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl
mgr Sebastian Bendziński
email: s.bendzinski@pwsz.glogow.pl
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl
mgr Urszula Drozd
email: u.drozd@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 18:30-20:00
mgr Aneta Szymańska
email: a.szymanska@pwsz.glogow.pl
mgr Dariusz Mikołajewicz
email: d.mikolajewicz@pwsz.glogow.pl
mgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek TP 13:30-14:15; poniedziałek TNP 15:15-16:00
mgr Ewa Pastor
email: pastor@pwsz.glogow.pl
mgr Tadeusz Trociński
email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl
mgr Iwona Konecka
email: i.konecka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 10:15-11:00
mgr Monika Sagan
email: m.sagan@pwsz.glogow.pl
mgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl
mgr Michał Wnuk
email: m.wnuk@pwsz.glogow.pl