Wykładowcy

 

Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Sławomira Lisewska  

dr Sławomira Lisewska,
Dyrektor Instytutu Humanistycznego

tel. kom. 784 065 860
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl

Dyżur:

Środa: 10:00-11:00
Czwartek: 13:30-14:30
Piątek TNP:   9:30-10:15

Konsultacje:

Czwartek: 9:30-10:15
prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: w terminach zajęć na studiach niestacjonarnych 45 minut po zajęciach
dr hab. Tadeusz Mróz, prof. nadzw. PWSZ
email: t.mroz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek 11:15-12:00
dr hab.Marian Sinica, prof. nadzw. PWSZ
email: 

Konsultacje: piątek TP 14:45-15:30
dr hab. Mikołaj Krasnodębski

Konsultacje: poniedziałek TNP 14:00-15:30
dr hab.Marian Marcinkowski

Konsultacje: poniedziałek TP 11:45-13:15
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 8:30-10:00
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek 16:15-17:00
dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.p

Konsultacje: czwartek TP 12:00-13:30
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje: pon TNP 12:00-13:30
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 17:15-18:35

 

 dr Maria Fudali

email:

Konsultacje: wtorek TP 17:00-17:45
poniedziałek TNP 16:15-17:00
dr Lidia Pustkowiak

email:

Konsultacje: czwartek 17:00-17:45
dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Mirosława Nyczaj-Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 13:00 -13:45

15:15-16:00

dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr Teresa Panas

Konsultacje: 23 .11. 2018 11 .01. 2018 25 .01.2019 15:00-16:00
Konsultacje są możliwe w innych godzinach uzgodnionych ze studentami podczas zjazdów 23 – 25.11. 2018; 11-13.01.2019; 25-27.01.2019.
dr Jakub Rawski

Konsultacje: środa 18:35-19:20

 

dr Izabella Rutkowska
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  środa TNP 12:00-13:30
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek 15:15-16:00
dr Anetta Soroka-Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 13:45-15:15
dr Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Urszula Drozd
email: :u.drozd@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 17:00-18:30
mgr Iwona Krasicka

Konsultacje: czwartek TNP  13:30-15:00
mgr Magdalena Marciniak
email: m.marciniak@tvmaster.eu

Konsultacje:
mgr Aleksandra Matusiak
email: a.matusiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek 7:45-8:30
15:15-16:00
mgr Monika Gertner
email: m.gertner@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek 11:45-12:30
mgr Ewa Pastor
email: ep25@vp.pl

Konsultacje: piątki 11:00-11:45
mgr Tadeusz Trociński

email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek 15:30-16:15