Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Sławomira Lisewska  

dr Sławomira Lisewska,
Dyrektor Instytutu Humanistycznego

tel. kom. 784 065 860
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl

Dyżur:

Środa: 9:30-11:00
Piątek: 11.45 – 13.15
Konsultacje: czwartek  13:30-14:15
prof. zw. dr hab. Paweł Czarnecki
email: p.czarnecki@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  w terminach zajęć w trakcie zjazdów  45 minut po ostatnich zajęciach
prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
dr hab. Tadeusz Mróz, prof. nadzw. PWSZ
email: t.mroz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 13:15-14:45
dr hab. Edward Kozioł

Konsultacje:
dr hab. Mikołaj Krasnodębski

Konsultacje: środa TNP 8:30-10:00
dr hab.Marian Marcinkowski

Konsultacje: wtorek TNP 18:35-19:20
środa TNP 11:45-12:30
dr hab. Marian Sinica, prof. nadzw. PWSZ

Konsultacje: poniedziałek 10:00-10:45
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 8:30-10:00
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek 16:15-17:00
dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.p

Konsultacje: piątek 11:15-12:00
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje: czwartek TNP 13:30-15:00
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  poniedziałek TNP 17:15-18:45
terminy zjazdów 30 minut po ostatnich zajęciach

 

 dr Maria Fudali

email:

Konsultacje:  wtorek TP 13:30-14:15
wtorek TNP 11:45-12:30
dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 18:40-20:10
dr Mirosława Nyczaj-Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 13:30-15:00
dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  poniedziałek TNP 10:30-12:00
dr Teresa Panas

Konsultacje: w terminach zjazdów  15 minut po ostatnich zajęciach
dr Jakub Rawski

Konsultacje:  środy 18:45-19:30
dr Izabella Rutkowska
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TNP 11:00-11:45
czwartek TP 17:05-17:50
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  czwartek 7:45-8:30
dr Anetta Soroka-Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 13:30-14:30
dr Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 12:00-13:30
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: środa 7:45-8:30
mgr Urszula Drozd
email: u.drozd@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek 18:30-19:15
mgr Mariola Hartman

Konsultacje: piątek TNP 16:15-17:00
mgr Iwona Krasicka

Konsultacje:
mgr Magdalena Marciniak
email: m.marciniak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  poniedziałek 14:45-15:30
mgr Aleksandra Matusiak
email: a.matusiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 10:15-11:45
mgr Monika Gertner
email: m.gertner@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: środa 13:00-13:45
mgr Piotr Szymczak
email: p.szymczak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Tadeusz Trociński

email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek 18:00-18:45