Wykładowcy

 

Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Sławomira Lisewska  

dr Sławomira Lisewska,
Dyrektor Instytutu Humanistycznego

tel. kom. 784 065 860
email: s.lisewska@pwsz.glogow.pl

Dyżur:

Środa: 10:00-11:00
Czwartek: 13:30-14:30

Konsultacje:

Czwartek: 9:30-10:15
prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka
email: b.muchacka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: w terminach zajęć na studiach niestacjonarnych 45 minut po zajęciach
dr hab. Tadeusz Mróz, prof. nadzw. PWSZ
email: t.mroz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: czwartek TP 11:15-12:00
dr hab.Marian Sinica, prof. nadzw. PWSZ
email: 

Konsultacje: piątek TP 14:45-15:30
dr hab. Mikołaj Krasnodębski

Konsultacje: poniedziałek TP 18:35-20:00
dr hab.Marian Marcinkowski

Konsultacje: czwartek TNP 17:00-18:30
dr Adam Bujak
email: a.bujak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 10:30-12:00
dr Joanna Cichla
email: j.cichla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 16:15-17:00
dr Krzysztof Czapla
email: k.czapla@pwsz.glogow.p

Konsultacje: czwartek TP 15:15-16:45
dr Jerzy Herberger
email: herberger@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje: wtorek TP 14:00-15:30
dr Radosław Kawczyński
email: r.kawczynski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TP 12:45-13:30
poniedziałek TP 18:45-19:30

 

 dr Maria Fudali

email:

Konsultacje: wtorek TP 9:30-10:15
wtorek TNP 11:15-12:00
dr Lidia Pustkowiak

email:

Konsultacje: czwartek TP 8:00-8:30
czwartek TP 17:00-18:00
dr Ernest Magda
email: e.magda@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek 17:45-18:30
dr Mirosława Nyczaj-Drąg
email: m.nyczaj-drag@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TNP 11:00-11:45

15:15-16:00

dr Alicja Ostrowska
email: a.ostrowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 17:00-18:30
dr Teresa Panas

Konsultacje:
dr Jakub Rawski

Konsultacje: poniedziałek 18:35-19:20

 

dr Izabella Rutkowska
email: i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 15:30-17:00
dr Małgorzata Siwińska
email: m.siwinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: czwartek 7:45-8:30
dr Anetta Soroka-Fedorczuk
email: fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek 7:45-8:30
dr Anita Stefańska
email: a.stefanska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Artur Dembowiak
email: a.dembowiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Urszula Drozd
email: :u.drozd@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 15:15-16:45
mgr Aneta Szymańska

Konsultacje:
mgr Magdalena Marciniak
email: m.marciniak@tvmaster.eu

Konsultacje: środa TNP 8:00-9:30
mgr Aleksandra Matusiak
email: a.matusiak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TNP 10:15-11:45
mgr A. Sokołowska
email:

Konsultacje: piątek TNP 10:30-12:00
mgr Grażyna Stawińska
email: g.stawinska@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
mgr Ewa Pastor
email: ep25@vp.pl

Konsultacje: czwaretk 14:45-15:30
mgr Tadeusz Trociński

email: t.trocinski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek 14:30-15:15